Animacja medyczna sposobem na sukces

Animacja medyczna jest doskonałym sposobem na urozmaicenie szkoleń, konferencji oraz promocji w obrębie branży medycznej i farmaceutycznej. Profesjonalnie przygotowana animacja jest świetną metodą komunikacji biznesowej. Pozwala na zrozumiałą, klarowną prezentację skomplikowanych procesów i technologii, trudnych lub wręcz niemożliwych do przedstawienia bez zastosowania grafiki komputerowej. Dodatkowo może stanowić materiał wykorzystywany przez przedstawicieli handlowych.

Zastosowanie i zalety animacji medycznej

Animacje stają się coraz popularniejsze, niezależnie od rodzaju i przeznaczenia filmu. Za pomocą nowoczesnej grafiki 3D, najnowszych oprogramowań i technologii komputerowych można atrakcyjnie wizualnie i precyzyjnie zaprezentować działanie określonego leku, procesów fizjologicznych czy wyjaśniać sposób użycia danego przyrządu, urządzenia medycznego. Animacje mogą obrazować tekst lektora lub kwestię aktorską, rzetelnie i dynamicznie omawiając nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Profesjonalne grafiki są także świetnym środkiem promocyjnym i marketingowym.

Animacja medyczna z Simple Frame

Warszawskie studio produkcyjne Simple Frame tworzy profesjonalne animacje 2D i 3D zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych korporacji. Zajmujemy się produkcją różnorodnych spotów reklamowych, filmów wizerunkowych i korporacyjnych – niezależnie od branży zleceniodawcy. Dzięki nowoczesnym oprogramowaniom i technologii, zrealizujemy nawet najbardziej wymagające i śmiałe pomysły. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i postprodukcji. Ściśle współpracujemy z klientami we wszystkich stadiach produkcji, od okresu przygotowawczego, poprzez spisanie i akceptację scenariusza, a kończąc na etapie postprodukcji, czyli tworzenia animacji.

Animacja dla Grena

Grena to międzynarodowy producent sprzętu i rozwiązań medycznych. Aby pokazać zasięg, sprzęt oraz możliwe rozwiązania, oferowane przez firmę, studio Simple Frame przygotowało animację medyczną. Obrazuje ona technologie, produkty oraz zastosowanie sprzętu producenta. Animacja medyczna to specyficzna forma animacji, wymagająca bardzo precyzyjnego wykonania i w prosty i przejrzysty sposób ukazująca skomplikowane procesy medyczne.

Animacje komputerowe są popularną techniką stosowaną w tworzeniu filmów reklamowych, promocyjnych czy wizerunkowych. Autorem animacji jest warszawskie studio produkcyjne Simple Frame, które od lat z powodzeniem produkuje spoty reklamowe, reklamy radiowe, a także animacje, w tym medyczne i techniczne. Animacja 3D pozwala na stworzenie doskonałej jakości nierealnego świata, według nowatorskiego scenariusza i zgodnie z potrzebami marketingowymi klienta. Animacje 3D dają nieograniczone możliwości kreacji.