Widzimy więcej niż nam się wydaje – film produktowy

Podobno wszyscy jesteśmy wzrokowcami. To prawda! Wszystko co nas otacza, nawet innych ludzi odbieramy zupełnie inaczej kiedy są weseli i kolorowi niż smutni i ponurzy. Filmy czy animacje są bardzo ważnym i szeroko komentowanym elementem każdej uroczystości, eventu branżowego czy szkolenia. Również jeśli chodzi o film produktowy. Dobór odpowiednich środków przekazu i odpowiedniej jakości stały się dzisiaj wyzwaniem. W zależności od przeznaczenia filmu trzeba dobrać odpowiednią technikę, styl czy efekty, których użyjemy. Każdy szczegół ma znaczenie, które często podświadomie decyduje o zdobyciu zaufania i sympatii widzów.

Krótki film produktowy pokaże więcej niż najdłuższa opowieść

Kilkanaście lat temu powstała firma Simple Frame, która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się produkcją i postprodukcją filmów. Tworzymy nowoczesne i śmiałe rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów. Robiąc każdy kolejny film produktowy jasno pokazujemy, że dana rzecz czy usługa jest innowacyjnym i ciekawym rozwiązaniem. Rozwiązaniem, które odpowiada nawet najbardziej wymagającym klientom. Głównym zadaniem w tworzeniu filmu produktowego jest odpowiedni scenariusz.

 

Kręcąc ujęcia bardzo zależy nam, żeby oddać charakter filmowanej rzeczy. W przedstawionych tu przykładach filmów produktowych postawiliśmy na odpowiednie oświetlenie i wyostrzenia niektórych elementów. Dzięki temu wydobyliśmy kolor i zwróciliśmy uwagę odbiorców na najważniejsze rzeczy. Film produktowy to najlepszy wybór dla firm, które dopiero wchodzą na rynek lub mają innowacyjną ofertę. Dzięki niemu odbiorca prywatny lub biznesowy, może dowiedzieć się o produkcie najważniejszych informacji, może go zobaczyć, poznać zalety i wyróżniające cechy. Film produktowy rzutuje również na wizerunek firmy! Warto zatem postawić na najwyższą jakość.