Napisy do filmu Simple Frame

Jeśli Twoje biuro tłumaczeń potrzebuje fachowej pomocy – studio filmowe Simple Frame zaprasza do współpracy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze studio to sprawdzona marka, znana z profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. Również jeśli chodzi o napisy do filmu. Jesteśmy doceniani za staranność, fachowość oraz pełne zaangażowanie nad każdym projektem, którego się podejmujemy. Praca z klientami jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy rzetelnie, starając się spełnić ich wszelkie oczekiwania, nawet te najbardziej wyszukane. Dlatego też nasze studio cieszy się sympatią i zaufaniem, co powoduje jeszcze większe zaangażowanie naszego zespołu we współpracę z każdym klientem.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych nagrań lektorskich w dowolnym języku – nasze studio świadczy usługi tego typu. Chętnie dobierzemy do twojego filmu odpowiedni głos, barwę, tempo czytania. Posiadamy studio nagrań, w którym realizujemy wszelkiego rodzaju zamówienia. Przede wszystkim liczy się dla nas Twoje zadowolenie, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby zaspokoić Twoje każde życzenie.

Opracowujemy także napisy do filmu na podstawie dostarczonych tłumaczeń. Sztuką i żmudną pracą jest podłożenie ich w odpowiednim miejscu. Robimy to jednak z zadowoleniem i pasją. Dzięki latom doświadczeń trafnie dobierzemy styl czcionki, wielkość, grubość. Zrobimy wszystko żeby napisy uatrakcyjniły film były czytelne, a nie zagłuszyły go.

Nasza oferta obejmuje również:

– wymianę napisów i informacji na ujęciach filmowych
– zmianę tekstów w elementach graficznych filmu
– przygotowanie transkrypcji
– przygotowanie plików SRT

Dołożymy wszelkich starań aby Twoje tłumaczenia wyróżniały się na tle innych. Wzbogacimy je i urozmaicimy, dzięki czemu będą one atrakcyjne dla Twoich klientów. Jeśli chcesz być lepszy od konkurencji – skorzystaj z naszej wsparcia. Jesteśmy gwarancją Twojego sukcesu!