Postprodukcja w Simple Frame

Studio produkcyjne Simple Frame to uznany producent filmów reklamowych, wizerunkowych oraz animacji. Nasza praca to kompleksowe stworzenie filmu, od powstania pomysłu do oddania gotowego materiału, przez proces jakim jest postprodukcja, aż do emisji. Specjalizujemy się również w postprodukcji filmowej, uszlachetniając gotowe materiały klienta, aby wyróżniały się one jakością wykonania i doskonałym efektem.

Tworzymy filmy reklamowe, korporacyjne o różnym przeznaczeniu, a także doskonałej jakości nowoczesne animacje, video expleinery i wszelkie formy filmowe według oczekiwań klientów. Z naszą pomocą Twoja firma, marka czy produkty zyskają doskonałą oprawę. Simple Frame to przede wszystkim ludzie. Stworzyliśmy zespół najwyższej klasy specjalistów, dzięki którym możliwe jest zrealizowanie każdego projektu.

Czym jest postprodukcja i jak ją wykonujemy?

Zespół Simple Frame to scenarzyści, producenci, operatorzy i specjaliści w zakresie postprodukcji filmowej, dzięki czemu klient otrzymuje kompletne dzieło do wykorzystania i emisji w dowolnych mediach. Nasi montażyści, specjaliści w zakresie compositingu oraz własne studio dźwiękowe pozwalają na stworzenie całości, która wyróżniać się będzie poziomem jakości.

Postprodukcja filmu to ostatni, zamykający produkcję etap. Dzięki niemu powstałe materiały mają szansę nabrać ostatecznej jakości, kształtu i gwarantują doskonały efekt. Odpowiedni montaż, korekcja i udźwiękowienie, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, pozwala uzyskać idealny obraz i efekt. Tylko takie filmy mają szansę wyróżnić się na tle innych, wszechobecnych filmów reklamowych. Odpowiednia postprodukcja i nowoczesny efekt dają szansę stworzyć naprawdę zauważalny obraz, który spowoduje, że zostanie przykuta uwaga potencjalnego odbiorcy. Inwestycja w dobrą jakość jest w tym wypadku naprawdę opłacalna.

Sztuka postprodukcji

Zapraszamy do naszego studia postprodukcji filmowej i telewizyjnej. Mamy świadomość, że doskonałej jakości postprodukcja jest procesem, który nadaje filmowi ostateczny kształt. Dlatego proces postprodukcji, przeprowadzany przez naszych specjalistów to gwarancja najwyższej jakości, najnowszych technologii i efektu, zgodnego z oczekiwaniami klienta. Wszystkie elementy postprodukcji wykonujemy kompleksowo lub na już zrealizowanych materiałach, oferując same działania postprodukcyjne lub całość produkcji filmowej. Realizujemy postprodukcję na zlecenie klientów indywidualnych, agencji reklamowych i stacji telewizyjnych. Mamy lata doświadczeń i zespół czołowych specjalistów. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość postprodukcji.

Sprzęt i narzędzie odgrywają w postprodukcji kluczową rolę

Posiadamy zestawy montażowe offline Avid Media Composer oraz Adobe Premiere. Studio wyposażone jest w systemy online Fusion i Adobe After Effects, oraz system korekcji kolorów DaVinci Resolve. Pozwala to na wykonanie takich zadań jak: korekcja barwna, kompozycja obrazu oraz efekty specjalne. Całość prac wspomagana jest przez dział animacji i compositingu. Realizujemy postprodukcję materiałów Arri Raw, Red One, HD-Cam.