Prezentacja multimedialna – nowoczesny sposób komunikacji.

Prezentacja multimedialna 3D to główny i najważniejszy punkt spotkania biznesowego, targów, eventów firmowych, szkoleń. Tak jak wypadnie prezentacja w oczach widzów, tak będą później postrzegać Ciebie i Twoją firmę, dlatego właśnie bardzo ważne jest żeby prezentacja multimedialna była profesjonalna, nowoczesna i ciekawa dla widzów.

Prezentacja multimedialna 3D to inwestycja, która posłuży niejednokrotnie i może podnieść prestiż firmy. Dzięki niej możemy pokazać jak prawidłowo korzystać z produktów i usług, jak powstają wyroby firmy, jakie są korzyści z wyboru właśnie tej marki czy do czego służą nowe produkty. Prezentacja przedstawi nam ofertę, instrukcje, wizerunek firmy.

Za pomocą prezentacji możemy pokazać wszystko. Ale trzeba pokazać tak, żeby wciągnąć widza w ten świat, przekonać go do prezentowanej oferty, nie tylko zapewnieniami i słowem ale przede wszystkim obrazem. Nowoczesny, lekki i nieprzesadzony obraz mówi więcej niż najdłuższe polecenia firmy usilnie zapewniające o jakości marki. Jak nas widzą, tak nas piszą. Zasada stara jak świat ale nadal bardzo aktualna i dotyczy również prezentacji multimedialnych.

Nigdzie indziej tak bardzo nie widać upływu czasu i postępu technologii jak właśnie w projektach multimedialnych: filmach, animacjach, prezentacjach. Trzeba za tym nadążać, a najlepiej wyprzedzać o krok. Coraz nowszy sprzęt, coraz śmielsze pomysły, coraz bardziej zaawansowane efekty specjalne. Projekty multimedialne muszą iść w zgodzie z obowiązującą modą, a najlepiej jak choć trochę poza nią wybiegają. Stanowią wtedy zaskoczenie dla widzów, są bardziej zapamiętane bo po prostu wywierają wrażenie.

Profesjonalne studio podstawą dobrej prezentacji.

Studio SimpleFrame istnieje od ponad 15 lat. Zdążyliśmy w tym czasie dokładnie poznać rynek i oczekiwania klientów. Doskonale znamy trendy w branży, wiemy co było modne, a co dopiero będzie. Klienci są coraz bardziej wymagający. Dużo już widzieli więc coraz trudniej ich zaskoczyć i skupić ich uwagę. W naszym studio stawiamy na ludzi. To w zespole jest siła i mając nawet najlepszy sprzęt nie utrzymalibyśmy się długo w czołówce firm w branży gdyby nie kreatywni, kochający wyzwania ludzie, którzy tworzą tą firmę.

Kreatywność kluczem do sukcesu.

Ostatnio stworzyliśmy dla Plastwil produkcję typu prezentacja multimedialna, która bardzo jasno i konkretnie, bez zbędnego tekstu pokazuje jak mocować szyny. Skupiliśmy się na kilku stonowanych, nieagresywnych kolorach, które oczywiście nie są przypadkowe. Było to dobrym posunięciem.

Dzięki temu prezentacja produktu jest bardzo klarowna, przekaz jasny. Jedynie otwierając i zamykając prezentację przełamaliśmy jej kolorystykę czerwienią, co ożywia, a jednocześnie również nawiązuje do jednego z kolorów kojarzących się z firmą Plastwil. Całość podbiliśmy linią melodyczną, która w bardzo umiarkowanym, pozytywnym tonie umila oglądanie prezentacji. Nie tłumi jej za szybkim tempem ale również nie nudzi. Świetnie dopełnia całości.

Płynne efekty, przejścia, wizualizacje są wykonane z największą dbałością I starannością. To sprawia, że obraz multimedialny bardzo wiernie oddaje rzeczywisty i nie jest graficznie przesadzony, przez co odbiorca nie czuje się oszukany. PORTFOLIO