Prezentacje komputerowe

Prezentacje okazały się bardzo skutecznym i ciekawym sposobem na edukację, sprzedaż, marketing czy rozwój firmy. Nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej programów, które umożliwiają tworzenia prezentacji komputerowych. Oferują one coraz ciekawsze i nowocześniejsze kombinacje i funkcje. Dzięki temu prezentacja stała się nieodłącznym i niezastąpionym materiałem w wielu płaszczyznach życia i biznesu. Ale po kolei…
Tworzenie prezentacji komputerowych znamy już od czasów szkolnych kiedy uczyliśmy się prostych prezentacji, w prostym programie, na podstawowym poziomie. Dzięki temu każdy z nas ma chociaż minimalne pojęcie o prezentacji. Jednak dzisiejsze profesjonalne prezentacje znacznie odbiegają od tych, które znamy ze szkoły. Coraz bardziej zaawansowana technologia pozwala na tworzenie nowoczesnych, rozbudowanych prezentacji. Powstają również programy, które w zupełnie inny sposób i z innej perspektywy przedstawiają treści. Dzięki temu potencjał i zastosowanie prezentacji gwałtownie wzrosło i nadal rośnie.

 

 

W Simple Frame tworzymy prezentacje:

 

 

 

 

W naszym studiu Simple Frame zajmujemy się prezentacjami kompleksowo. Doradzamy -> projektujemy -> tworzymy. Powiedz nam dokładnie jakiej prezentacji potrzebujesz, na jaką okazję, a My doradzimy Ci najlepsze rozwiązania techniczne i kreatywne. Później zaprojektujemy Twoja prezentację i zgodnie z ustaleniami stworzymy najlepszą prezentację na Twoje potrzeby.

 

 

Mamy najlepszej jakości sprzęt co oczywiście przekłada się na jakość prezentacji. Pracujemy na wielu programach do tworzenia prezentacji więc dobierzemy najlepszy dla Ciebie. Oprócz prezentacji zajmujemy się również produkcją filmów i animacji 2D oraz 3D. Dzięki temu możemy dla Ciebie stworzyć i dodać do prezentacji elementy animowane lub filmowe, efekty specjalne, lektora.

Napisz lub zadzwoń do nas! Porozmawiamy, a później My zajmiemy się resztą.